KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 9883467
nr 988 3467
Salvador DalÃ
(1904-1989), Spanien
Etsningar, 3 st. Salvador Dalà (1904-1989), 96/150, signerade, motivet: 25x17
Salvador DalÃ, spansk målare född 1904, död 1989.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
5.000 kr
måndag 19 oktober 2015
kl 20:37:08
2.000 kr
1.300 kr
1.400 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
1.700 kr
1.800 kr (Budbetjänt)
1.900 kr
2.000 kr (Budbetjänt)
2.200 kr
2.600 kr
2.600 kr
2.600 kr (Budbetjänt)
3.200 kr
3.200 kr
3.200 kr (Budbetjänt)
3.400 kr
6
3.800 kr
6
4.000 kr (Budbetjänt)
4.400 kr
6
4.600 kr (Budbetjänt)
4.800 kr
6
19 okt